BIP Września

Technologia google logo wewnętrzna
Strona Główna . . Baza dokumentów . Rejestr zmian . Dostęp do informacji . Statystyki . Kontakt . . . .
Statystyki   »
stronę odwiedziło osób:
14386061
ostatnia aktualizacja BIP'u:
10-09-2020
Portal - Oferty pracy
Nabór na stanowisko księgowy w Referacie księgowości oświatowej

KP.210.5.1.2016

U R Z Ą D M I A S T A I G M I N Y WE W R Z E Ś N I

ogłasza nabór na stanowisko

księgowy w Referacie księgowości oświatowej

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • znajomość ustaw: o rachunkowości, o finansach publicznych, o samorządzie gminnym,

  • znajomość „Karty Nauczyciela”,

  • doświadczenie w pracy księgowej,

  • doświadczenie w obsłudze finansowo-księgowej,

  • znajomość programów: PŁATNIK, program księgowy i płacowy,

  • obywatelstwo polskie, ukończony 18 rok życia, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

  • brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

  • nieposzlakowana opinia.

Wymagania dodatkowe:

  • biegła znajomość pakietu Open Office,

  • znajomość procedur administracyjnych,

  • umiejętność sprawnego komunikowania się, dyspozycyjność, zaangażowanie, kreatywność,

    Zakres zadań na stanowisku pracy:

  • prowadzenie pełnej obsługi finansowo-księgowej w zakresie ewidencji i rozliczeń placówek oświatowych,

  • dokonywanie okresowych analiz wykonania planu finansowego,

  • sporządzanie sprawozdań miesięcznych i kwartalnych placówek oświatowych,

  • zamówienia publiczne – nadzór nad stosowaniem ustawy o zamówieniach publicznych,

  • księgowanie dokumentów,

  • przygotowanie i przekazywanie danych dla potrzeb sprawozdawczości budżetowej,

  • sporządzanie sprawozdań rocznych z realizacji budżetu.

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny oraz CV,

  • kwestionariusz osobowy,

  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje,

  • kserokopie świadectw pracy z poprzednich miejsc zatrudnienia,

  • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych oraz braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Aplikacje niekompletne i nie spełniające wymagań niezbędnych nie będą rozpatrywane.

Oferty prosimy składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta i Gminy we Wrześni, ul. Ratuszowa 1, 62-300 Września lub przesłać pocztą w terminie do dnia 1 lutego 2016 r. (decyduje data faktycznego wpływu do urzędu).
Dokumenty winny być opatrzone klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko księgowy do Referatu księgowości oświatowej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2014.1182, ze zm.)”.

Prosimy o składanie ofert w zamkniętej kopercie z dopiskiem oferta na stanowisko księgowy w Referacie księgowości oświatowe

Pdf
NIEŚCISŁOŚĆ